Obecné informace k nerezovým hrotům Antikal

Nerezové hroty Antikal

Na těchto stránkách Vám představujeme a nabízíme systém Antikal, který slouží proti dosedání ptactva na okapy, římsy, sochy atd. na budovách. Systém Antikal je již poměrně rozšířený a účinně zabraňuje rozličnému ptactvu znečišťovat budovy. Antikal nabízíme v několika provedeních a z několika materiálů.

Naše společnost pracuje v této oblasti od roku 1996 a máme bohaté zkušenosti, na kterých můœeme stavět náš další rozvoj a zvyšovat nejen kvalitu nabídek, ale i montážních zkušeností.

Antikal NEREZ

Tento výrobek je tvořen nerezovým pásem o síle 1 mm a různé šířce 12 – 25 mm a délce 250 – 1 000 mm. Jedná se o tzv. styčníkovou desku (používá se na spojování dřevěných střešních konstrukcí) s 10 mm vysokými ostny. Do tohoto pásu jsou k ostnům mechanicky připevněny nerezové drátové hroty 115 - 150 m vysoké a 1,4 - 1,6 mm silné. Počet drátových řad na pásu je 1 - 6.

Antikal ZINEK

Pokud nepožadujete tak vysoké nároky na kvalitu, nabízíme vám nerezové hroty mechanicky připevněné na pásu z pozinkovaného plechu ve stejných rozměrech jako nerez. Dosud jsme pracovali a stále ještě pracujeme se systémem plastových polykarbonátových hrotů, které mají jisté výhody, ale zkušenost nás vede k tomu, že nelze plastové hroty použít na každé místo. Je skutečností i to, že holubí populace je také "vynalézavá" a dovede leckdy "přelstít" naše lidské záměry. Proto jsme pracovali na vývoji nových typů a je jisté, že nyní nabízíme našim zákazníkům něco nevšedního.

Rádi Vás seznámíme s oblastmi, na které jsme se zaměřili:

  1. Co nejvyšší kvalita v materiálu (nerez pás + nerez hrot nebo pozink pás + nerez hrot)
  2. Dosažení co největší doby účinnosti: 25 let u pozinkovaného pásu a 40 let u nerezového pásu. Při dokonalém upevnění i vyšší.
  3. Větší možnosti v upevnění a rychlá montáž s ohledem na délku pásu 100 cm.
  4. Dostatečná šíře chráněné plochy – až 35 cm.

Ptáte se jak bude těchto požadavků dosaženo?

Tato perforace umožňuje pevné přichycení nejen neutrálním silikonem, který proteče otvory, ale také nýtováním, šroubováním, popř. letováním, aj.

V sekci s technickými informacemi naleznete i obrazový přehled, který Vám přiblíží naší nabídku. Pokud budete potřebovat další informace, kontaktujte nás a rádi Vás s nimi seznámíme.

© 2012 | web: Počítačová pomoc Olomouc