Obecné informace k nerezovým hrotům Antikal

Nerezové hroty Antikal

Na těchto stránkách Vám představujeme a nabízíme hrotový systém Antikal, který zabraňuje dosedání ptactva na okapy, římsy, sochy atd. na budovách. Systém Antikal je již poměrně rozšířený a účinně zabraňuje rozličnému ptactvu znečišťovat budovy. Antikal nabízíme v několika provedeních 1 – 6 řad a dvou výškách – 115 mm a 130 mm. standartní délka je do 1 metru a dle potřeby se může zkracovat. Podkladový plech je perforovaný, což umožňuje širokou škálu připevnění – vruty, šruby, nýty, hřebíky a silikonový tmel, který při protečení perforací a rozetření na povrchu vytvoří velmi pevný spoj.

Naše společnost pracuje v této oblasti od roku 1996 a máme bohaté zkušenosti, na kterých můžeme stavět náš další rozvoj a zvyšovat nejen kvalitu nabídek, ale i montážních zkušeností.

Antikal - označení NR znamená, že pás k připevnění hrotů je nerezový a hroty vždy nerezové

Tento výrobek je tvořen nerezovým pásem o síle 1 mm, šířce 25 mm a délce cca 1 000 mm. Je možné pás mít i v menších délkách. Jedná se o tzv. styčníkovou desku (používá se na spojování dřevěných střešních konstrukcí) s 10 mm vysokými ostny. Do tohoto pásu jsou k ostnům mechanicky zaválcovány nerezové drátové hroty 115 - 130 m vysoké a 1,4 - 1,6 mm silné. Počet drátových řad na pásu je 1 - 6. Označení tohoto typu je NR.

Příklad: NR 2/12 znamená, že zábrana je dvouřadá a chrání plochu 12 cm širokou.

Antikal – označení ZN znamená, že pás k připevnění hrotů je pozinkovaný a hroty vždy nerezové

Pokud nepožadujete tak vysoké nároky na kvalitu, nabízíme vám nerezové hroty mechanicky připevněné na pásu z pozinkovaného plechu ve stejných rozměrech jako nerez. jinak vše stejné jako u označení NR pouze značení zde má ZN.

Příklad: NR 4/22 znamená, že zábrana je čtyřřadá a chrání plochu 22 cm širokou.

Antikal PC

Dosud jsme pracovali a stále ještě pracujeme se systémem plastových polykarbonátových hrotů, které mají jisté výhody, ale zkušenost nás vede k tomu, že nelze plastové hroty použít na každé místo. Tyto výlisky jsou dlouhé 12,5 cm s dvěma radami hrotů vysokých 100 mm v průhledné barvě chráněné proti ÚV.

Rádi Vás seznámíme s oblastmi, na které jsme se zaměřili:

  1. Co nejvyšší kvalita v materiálu (nerez pás + nerez hrot nebo pozink pás + nerez hrot)
  2. Dosažení co největší doby účinnosti: 25 let u pozinkovaného pásu a 40 let u nerezového pásu. Při dokonalém upevnění i vyšší.
  3. Větší možnosti v upevnění a rychlá montáž s ohledem na délku pásu 100 cm.
  4. Dostatečná šíře chráněné plochy – až 35 cm.

Ptáte se jak bude těchto požadavků dosaženo?

V sekci s technickými informacemi naleznete i obrazový přehled, který Vám přiblíží naší nabídku. Pokud budete potřebovat další informace, kontaktujte nás a rádi Vás s nimi seznámíme.

© 2012 | web: Počítačová pomoc Olomouc